prijava-cepljenje-2.png
ste-pozitivni.png
izvajanje-testov

Samoplačniški odvzem PCR brisa na COVID-19

V ZD Osnovno varstvo Nova Gorica opravljamo tudi samoplačniške odvzeme PCR brisov za potrditev okužbe z virusom SARS-CoV-2 (COVID-19).

Lokacija: parkirišče ob križišču Vojkove in Kidričeve ulice.

Za prijavo pišite na hitritesti@zd-go.si ali pokličite 031 746 117. Plačilo je izvedljivo le s plačilno kartico. S seboj morate imeti osebni dokument in zdravstveno kartico. Bris se izvede še isti dan.

Od torka 3.5.2022 se bodo samoplačniški PCR brisi izvajali:
od ponedeljka do petka od 9:00 do 9:30
- ob sobotah, nedeljah in praznikih PCR brisov NE IZVAJAMO!

Cena samoplačniškega PCR brisa na COVID-19 je 80,00 EUR.

Samoplačniški odvzemi PCR brisov za PRAVNE OSEBE
Na odvzem samoplačniškega brisa, se lahko naročite vsak delovni dan , od ponedeljka do petka hitritesti@zd-go.si ali pokličite 031 746 117.

Za odvzem brisa je potrebno predhodno naročilo, plačilo in osebni dokument!
Od torka. 3.5.2022 dalje se bodo samoplačniški brisi izvajali:
- od ponedeljka do petka od 9:00 do 9:30 ure

Cena samoplačniškega PCR brisa na COVID-19 je 80,00 EUR.

Plačilo brisa je potrebno izvesti dan pred odvzemom brisa, najkasneje do 13. ure

Po izvedenem plačilu morate poslati fotokopijo potrdila o plačilu in izpolnjen Obrazec za prijavo na samoplačniško testiranje PCR na e-naslov itritesti@zd-go.si

O rezultatu vas bodo obvestili preko SMS sporočila. Izvidov NE pošiljamo ma mail, ker so dostopni na portalu zVEM.

PODJETJA naj poleg potrdila o plačilu priložijo še naročilnico podjetja iz katere mora biti razvidno, kdo in za koga naroča bris (obvezni podatki: ime, priimek, rojstni datum in mobilna telefonska številka naročenega). V kolikor samoplačniški bris ni plačan, se storitve NE IZVEDE!

E - naslov NI NAMENJEN podajanju mnenj glede zdravstvenega stanja. Za to se mora pacient obrniti na svojega osebnega zdravnika.

V kolikor na PCR test ne pridete, denarja NE vračamo!

Podatki za plačilo:

Podjetja in vsi tisti, ki z enim plačilom plačate več brisov, morate poslati poimenski seznam na email:

Prejemnik  Zdravstveni dom Osnovno varstvo Nova Gorica
 Rejčeva ulica 4