NE VSTOPAJTE

v prostore Zdravstvenega doma s povišano telesno temperaturo, kašljem ali težkim dihanjem!
Svojo ambulanto kontaktirajte po telefonu!

SPREMENJEN REŽIM DELOVANJA ZD NOVA GORICA!

Obveščamo vas, da od srede, 18.3.2020, do nadaljnjega, ZD Nova Gorica, zaradi pojavnosti COVID 19 in razglasitve epidemije v državi, zapira vrata vseh dislociranih enot in koncesionarskih ambulant! Kjub temu lahko pacienti za nasvet še vedno po telefonu pokličete v ambulanto svojega osebnega zdravnika.

Koronavirus

V kolikor imate znake infekta (slabo počutje, kašelj, povišana telesna temperatura,…) in potrebujete zdravstveni nasvet se poleg ambulante izbranega zdravnika lahko obrnete na spodnje tel. številke:
Za odrasle (pon - čet: 8.00 - 20.00, pet: 8.00 -15.00): 051 656 580 in 051 656 588
Za otroke (pon - pet: 8.00 - 15.00): 051 656 509

Naročanje na novice

Navodila za naročanje na novice:

V okenca vpišite svoje ime, priimek, e-poštni naslov, vašo GSM številko (neobvezno) in prepišite varnostno besedilo s slikice ter kliknite na gumb pošlji. S tem boste postali naročeni na novice. Če boste vpisali samo e-poštni naslov, boste prejemali novice samo na vpisan e-poštni naslov, če pa boste vpisali tudi vašo GSM številko ter označili okvirček (želim prejemati SMS), boste prejeli kratek povzetek novice tudi na vašo GSM številko prek SMS sporočil.

Rubrika*:

3 - 3 =

Naročanje na novice in celotno prejemanje novic je za naročnike popolnoma brezplačno, tako po e-pošti kot tudi prek kratkih SMS sporočil na GSM številko.