Dispanzer za otroke in šolarje Eve Brecelj, dr. med. preseljen na novo lokacijo

datum: 16.11.2020

S ponedeljkom, 16.11.2020 je ambulanta preseljena na novo lokacijo - Zdravstveni dom Šempeter.

Spoštovani,

obveščamo vas, da je Dispanzer za otroke in šolarje Eve Brecelj, dr. med. s ponedeljkom, 16.11.2020 preseljen na novo lokacijo - Zdravstveni dom Šempeter.

Ambulanto po novem najdete v 1. nadstropju, v prostorih nekdanjega Dispanzerja za otroke in šolarje prim. Lilijane Besednjak Kocijančič, dr. med.