Zdravniki specializanti so ZD Nova Gorica prepoznali kot odlično učno ustanovo

datum: 10.09.2020

V ZD Nova Gorica smo z Zdravniške zbornice Slovenije prejeli priznanje kakovosti in strokovnosti - mladi zdravniki specializanti so našo učno ustanovo prepoznali kot odlično.

Veseli nas, da so mladi specializanti prepoznali trud naših zaposlenih, ki se poleg ustvarjanja profesionalnega in strokovnega okolja, trudijo bogateti svoje delovno okolje tudi z dobrimi medsebojnimi odnosi.

Mentorstvo je več kot podajanje informacij. Je zagotavljanje varnega in hkrati spodbudnega okolja za profesionalni in osebni razvoj, prenašanje vrednot in želje po kvalitetnem opravljanju tega humanega poklica ter učenje kolegialnih medsebojnih odnosov.

Ponosni smo, da naši zaposleni, kljub velikim obremenitvam in kadrovski podhrajenosti, bogatijo ustvarjalnost in strokovnost znotraj našega zavoda in z dobrim pedagoškim delom zagotavljajo kvalitetno opravljanje specializacije bodočim generacijam zdravnikov.

Priznanje zdravniške zbornice