• Zdravstveni dom Nova Gorica 05 338 32 00

• klic v sili 112

• nujna medicinska pomoč 05 330 11 17

Gripa

V času epidemije svetujemo, da se izogibate množičnih prireditev, prostorov, kjer se zadržuje veliko ljudi, uživate zdravo prehrano, ki vsebuje veliko vitamina C in skrbite za svojo fizično in psihično kondicijo.

Javni razpis - Individualna zdravstvena ovojnica v okviru aktivnosti za duševno zdravje projekta Salute-Zdravstvo

datum: 19.06.2019

Evropsko združenje za teritorialno sodelovanje EZTS GO je objavilo javni razpis namenjen nepridobitnim organizacijam za individualne zdravstvene ovojnice v okviru aktivnosti za duševno zdravje projekta Salute-Zdravstvo, sofinanciranega iz Programa Interreg V-A 2014-2020, pri katerem Zdravstveni dom Osnovno varstvo sodeluje kot organ izvajanja.

Povezava na razpis: