LIDIJA MARGIĆ, dr. med.

sreda
četrtek
petek

Malica je popoldan od 17:30 do 18:00 ure.
Zaradi narave dela je možen 30 min zamik.

Zaradi epidemiološke situacije s  koronavirusom obiskovalke dispanzerja za ženske vljudno prosimo, da prihajajo na preglede same oz. z največ enim spremljevalcem (partner pri nosečnicah).
​Za upoštevanje navodil se vam iskreno zahvaljujemo.

ne spreglejte

Naročanje

Pacienti se lahko v ambulanti naročijo:
- osebno,
- telefonsko,
- preko elektronske pošte
- preko klasičnega poštnega naslova: Rejčeva ulica 4, 5000 Nova Gorica.

Medicinska sestra, poleg administrativnega, opravlja tudi strokovno delo. V kolikor se ne javi na prvi telefonski klic, vas naprošamo za razumevanje.