Zdravstveno varstvo otrok in mladine

Zdravstveno varstvo otrok in mladine zagotavlja celovito in stalno zdravstveno oskrbo za otroke in mladino do dopolnjenega 19. leta starosti.

Zdravstveno varstvo otrok in mladine izvajajo otroški in šolski dispanzerji v:

• NOVI GORICI
  • ŠEMPETRU PRI GORICI
  • POSVETOVALNICE

Pediatrična dežurna ambulanta dela v Urgentnem centru Splošne bolnišnice dr. Franca Derganca v Šempetru:
- ob sobotah od 8:00 do 14:00 ure,
- ob nedeljah in praznikih pa od 8:00 do 14:00 ure.
Telefonska številka: (05) 330 11 17.

Vodja službe je Eva Brecelj, dr. med., spec. pediater.

CENIK samoplačniških cepljenj.

Povzetek glavnih pravil uveljavljanja pravice do staleža za nego bolnega otroka - Obvestilo

Obrazec - Izjava upravičenca za uveljavljanje začasne zadržanosti od dela zaradi nege otroka

Evidentirano število zavarovanih oseb na zdravnika