JASNA ROVČANIN, dr. med.

sreda7:30 - 14:30
četrtek7:30 - 14:30
petek7:30 - 14:30

Malica je dopoldan od 11:00 do 11:30, ob ponedeljkih malice ni.
Zaradi narave dela je možen 30 min zamik.

ordinacijski čas

dandopoldnepopoldne
ponedeljek14:00 – 20:00
torek
sreda7:30 – 12:30
četrtek
petek
Referenčna ambulanta

HELENA PUTNIK, dipl. m. s.
Rejčeva ulica 4
5000 Nova Gorica
Tel.: (05) 33 83 293

Malice ni.

ne spreglejte

Nadomeščanja

Jasna Rovčanin, dr. med., je odsotna od 22.6. do 29.6.2020.
Zdravnico nadomešča Elvira Miftakhova, dr. med.

Ambulanta Jasne Rovčanin, dr. med. dela popoldan v juliju v četrtek, 2.7., 9.7. in 16.7.2020.

Čakalne dobe

Čakalne dobe ni, nenujni pregledi bodo obravnavani v 7 dneh po predhodnem naročilu.

Naročanje

Pacienti se lahko v ambulanti naročijo:
- osebno,
- telefonsko,
- preko elektronske pošte
- preko klasičnega poštnega naslova: Rejčeva ulica 4, 5000 Nova Gorica.

Medicinska sestra, poleg administrativnega, opravlja tudi strokovno delo. V kolikor se ne javi na prvi telefonski klic, vas naprošamo za razumevanje.

Obvestila

Obveščamo vas, da ambulanta v mesecu juniju in juliju 2020 dnevno izvaja cepljenja KME.