Koronavirus

V kolikor imate znake infekta (slabo počutje, kašelj, povišana telesna temperatura,…) in potrebujete zdravstveni nasvet se poleg ambulante izbranega zdravnika lahko obrnete na spodnje tel. številke:
Za odrasle (pon - čet: 8.00 - 20.00, pet: 8.00 -15.00): 051 656 580 in 051 656 588
Za otroke (pon - pet: 8.00 - 15.00): 051 656 509

MILAN MILANOVIĆ, dr.med

spec. družinske medicine

MAGDA TRČEK SIMONITI
medicinska sestra

Ambulanta splošne in družinske medicine Dobrovo

Zadružna cesta
5212 Dobrovo
Tel.: (05) 33 11 160
E-pošta:

ordinacijski čas

dandopoldnepopoldne
ponedeljek14:00 - 20:30
torek8:00 - 15:00
sreda8:00 - 15:00
četrtek8:00 - 15:00
petek8:00 - 15:00

Malica je dopoldan od 12:00 do 12:30, popoldan malice ni.
Zaradi narave dela je možen 30 min zamik.
Ko je zdravnik razporejen na sekundarno urgenco je malica na koncu ordinacijskega časa.

ordinacijski čas

dandopoldnepopoldne
ponedeljek12:30 - 20:00
torek
sreda
četrtek7:30 - 15:00
petek7:30 - 15:00
Referenčna ambulanta

ALDA GRUDINA,, diplomirana medicinska sestra
Zadružna cesta
5212 Dobrovo
Tel.: (05) 33 11 164

Ambulanta dela vsak 2. in 4. petek v mesecu.

Malica je dopoldan od 12:00 do 12:30, popoldan od 17:00 do 17:30 ure.
Možen je 30 min zamik zaradi narave dela.

ne spreglejte

Naročanje

Pacienti se lahko v ambulanti naročijo:
- osebno,
- telefonsko,
- preko elektronske pošte
- preko klasičnega poštnega naslova: Rejčeva ulica 4, 5000 Nova Gorica.

Medicinska sestra, poleg administrativnega, opravlja tudi strokovno delo. V kolikor se ne javi na prvi telefonski klic, vas naprošamo za razumevanje.
Na pregled se lahko naročite v ordinacijskem času ambulante.

Čakalne dobe

Čakalne dobe ni, nenujni pregledi bodo obravnavani v 7 dneh po predhodnem naročilu.