Koronavirus

V kolikor imate znake infekta (slabo počutje, kašelj, povišana telesna temperatura,…) in potrebujete zdravstveni nasvet se poleg ambulante izbranega zdravnika lahko obrnete na spodnje tel. številke:
Za odrasle (pon - čet: 8.00 - 20.00, pet: 8.00 -15.00): 051 656 580 in 051 656 588
Za otroke (pon - pet: 8.00 - 15.00): 051 656 509

NIVES KERŠEVAN, dr. med.

TAMARA RADOČAJ
medicinska sestra

Ambulanta splošne in družinske medicine Miren

Miren 138A
5291 Miren - Kostanjevica
Tel.: (05) 33 83 522
E-pošta:

dandopoldnepopoldne
ponedeljek7:15 - 13:45
torek14:00 - 20:30
sredaKostanjevica
četrtek7:15 - 13:45
petek7:15 - 13:45

dan dopoldne popoldne
Ponedeljek
Torek
Sreda 7:15 - 13:45
Četrtek
Petek

Malice ni.
Zaradi epidemije ambulanta v Kostanjevici na Krasu do nadaljnjega ne dela.

Splošna ambulanta Kostanjevica na Krasu

Kostanjevica 79
5296 Kostanjevica na Krasu
Tel.: (05) 33 83 410

dandopoldnepopoldne
ponedeljek
torek12:30 - 19:30
sreda
četrtek7:15 - 14:15
petek7:15 - 14:15
Referenčna ambulanta

Mira Stanič Gruden, dipl. m. s.
Miren 138A
5291 Miren - Kostanjevica
Tel.: (05) 33 83 528

Ambulanta dela vsak 3. in 4. petek v mesecu.

ne spreglejte

Naročanje

Pacienti se lahko v ambulanti naročijo:
- osebno,
- telefonsko,
- preko elektronske pošte
- preko klasičnega poštnega naslova: Rejčeva ulica 4, 5000 Nova Gorica.

Medicinska sestra, poleg administrativnega, opravlja tudi strokovno delo. V kolikor se ne javi na prvi telefonski klic, vas naprošamo za razumevanje.
Na pregled se lahko naročite v ordinacijskem času ambulante.

Čakalne dobe

Čakalne dobe ni, nenujni pregledi bodo obravnavani v 7 dneh po predhodnem naročilu.