Koronavirus

V kolikor imate znake infekta (slabo počutje, kašelj, povišana telesna temperatura,…) in potrebujete zdravstveni nasvet se poleg ambulante izbranega zdravnika lahko obrnete na spodnje tel. številke:
Za odrasle (pon - čet: 8.00 - 20.00, pet: 8.00 -15.00): 051 656 580 in 051 656 588
Za otroke (pon - pet: 8.00 - 15.00): 051 656 509

NATAŠA NABERGOJ JERMOL, dr. med.

spec. družinske medicine

Malice ni.

ne spreglejte

Naročanje

Pacienti se lahko v ambulanti naročijo:
- osebno,
- telefonsko,
- preko elektronske pošte
- preko klasičnega poštnega naslova: Rejčeva ulica 4, 5000 Nova Gorica.

Medicinska sestra, poleg administrativnega, opravlja tudi strokovno delo. V kolikor se ne javi na prvi telefonski klic, vas naprošamo za razumevanje.

Čakalne dobe

Čakalne dobe ni, nenujni pregledi bodo obravnavani v 7 dneh po predhodnem naročilu.