TJAŠA VALANTIČ, dr. med.

Splošna ambulanta 15 Nova Gorica
5000 Nova Gorica
Tel.: (05) 33 83 393

Ambulanta dela 2. in 4. petek v mesecu.
Malica je dopoldan od 12:30 do 13:00, popoldan od 16:30 do 17:00 ure.
Zaradi narave dela je možen 30 min zamik.

ne spreglejte

Naročanje

Pacienti se lahko v ambulanti naročijo:
- osebno,
- telefonsko,
- preko elektronske pošte
- preko klasičnega poštnega naslova: Rejčeva ulica 4, 5000 Nova Gorica.

Medicinska sestra, poleg administrativnega, opravlja tudi strokovno delo. V kolikor se ne javi na prvi telefonski klic, vas naprošamo za razumevanje.

Nadomeščanje

Tjaša Valantič, dr. med. je do nadaljnjega odstona.

V sredo, 12.8.2020 zdravnico izjemoma nadomešča TINA MAHKOVIČ, dr. med. v svoji ambulanti.

Zdravnico nadomešča POLONA CAMPOLUNGHI PEGAN, dr. med.:

• ob ponedeljkih, sredah in petkih od 13.00 do 15.00 v ambulanti Tjaše Valantič, dr. med. Novi Gorici.
  • ob torkih popoldan 13.30 do 18.30 v ambulanti Tjaše Valantič, dr. med. v Novi Gorici.
  • ob četrtkih dopoldan v svoji ambulanti v Čepovanu.